Dlaczego kwasy omega są tak bardzo ważne dla naszego zdrowia?

Na pewno czasem zastanawiacie się jak ŁATWO poprawić swoje zdrowie. Niekiedy rozwiązanie jest bardzo proste – omega równowaga. Jakie są korzyści z właściwej podaży omeg, dlaczego zdrowe tłuszcze mogą być dobre na wszystko? Jest to problem masowy, który przekłada się na wiele przykrych konsekwencji dla zdrowia i jakości życia. Jak sobie z tym poradzić? 

Obejrzyj nagranie

Zapis ponad godzinnego webinaru, w ramach którego dowiesz się:

  • jakie są korzyści z zachowania równowagi kwasów omega?

  • jakie są zagrożenia z jej braku?

  • dlaczego podaż zdrowych tłuszczy ma wpływ na tak wiele funkcji organizmu?

  • czy problem z równowagą w zakresie kwasów tłuszczowych omega jest powszechny i czy zawsze tak było?

  • czy warto badać poziom kwasów omega?

  • jakie są moje wyniki omega testu

  • dlaczego warto skorzystać z mojego omega kursu?

  • pytania i odpowiedzi uczestników webinaru

Wystarcz, że poświęcisz te godzinę dla swojeg zdrowia

Kup już teraz dostęp do nagrania wideo za 9,99 zł na tydzień od momentu zakupu. Na swój adres email otrzymasz login i hasło oraz link do panelu. Za jego pomocą zalogujesz się do mojej platformy sprzedażowej. Możesz oglądać na dowolnym urządzeniu. Płatności dokonasz za pomocą BLIK lub kartą kredytową.

Nazywam się Tomasz Jeżewski i jestem lekarzem, specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych oraz kardiologii,

Ukończyłem studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Dyplom lekarza medycyny otrzymałem w 2000r. W trakcie 11 letniego okresu pracy w Klinice Kardiologii U.M w Łodzi uzyskałem stopień specjalisty w zakresie chorób wewnętrznych oraz kardiologii, ukończyłem studia doktoranckie i obroniłem pracę doktorską, której tematem było inwazyjne leczenie zawału serca u pacjentów z cukrzycą.

Placówki, w których wykonuje zabiegi
Od 2012 roku ściśle współpracuję z Oddziałem Kardiologii WSS nr 5 w Sosnowcu – największym wielospecjalistycznym centrum urazowym na Śląsku.
Na terenie Łodzi współpracuję z Pracownią Hemodynamiki Szpitala MSWiA przy ul. Północnej 42 pełniąc tam dyżury zabiegowe i wykonując procedury planowe.
NZOZ Zgierskie Centrum Kardiologii Med-Pro

W latach 2011-2012 brałem udział w tworzeniu i pełniłem funkcję kierownika rozpoczynającego swoją działalność NZOZ Zgierskie Centrum Kardiologii Med-Pro.

NZOZ Klinika Salix w Łodzi

Wszystkie konsultacje i diagnostykę pacjentów ambulatoryjnych realizuję w NZOZ Klinika Salix w Łodzi.

Zebrałem poniżej kilka recenzji, które wystawili pacjenci po wizycie.

Zobacz co inni mówią na mój temat

Dałabym 6 gwiazdek! Za profesjonalizm, ogromną wiedzę, a przede wszystkim holistyczne podejście do pacjenta. Takich lekarzy ze świecą szukać! Dziękuję!
Justyna K
2022-07-28
Niezwykle profesjonalne podejście do pacjenta. Najbardziej kompetentny kardiolog z szeroką wiedzą medyczną, potrafiący w prosty, zwięzły i łatwy do zrozumienia sposób wytłumaczyć problem. Pierwszy raz doktor w tak jasny i logiczny sposób wytłumaczył zmiany, możliwe działania i plan leczenia. Posiada bardzo szeroką wiedzę medyczną z pozostałych specjalności w tym najnowszej diagnostyki, odżywiania. Zdecydowanie polecam. To był najlepszy wybór.
Przemysław Kowalski
2022-02-19
Doktor na spółkę z Janiną Duszejko (kto czytał ten wie) zmienił moje życie. Bardzo profesjonalne podejście, niespotykanie szerokie spojrzenie na dolegliwości, cierpliwe tłumaczenie poparte argumentami z fachowej literatury światowej. Dziś nie jem mięsa, stosuje się do większości jego wskazówek, jestem dużo zdrowszy i szczuplejszy. Żadnych stałych leków na cholesterol czy sercowo naczyniowych, a jestem po pięćdziesiątce trochę. Jak mam wątpliwości to biegnę na wizytę, jest wielkim profesjonalistą i autorytetem. Ale każdy przecież ma wybór, jak ktoś na serio chce być zdrowy to polecam DOKTORA.
Maciej Mielczarek
2022-02-17
Recenzje na podstawie wizytówki Google – Zobacz więcej

Najczęściej zadawane pytania

Co musisz wiedzieć zanim kupisz?

Dostęp przyznawany jest natychmiast po uiszczeniu opłaty. Oznacza to, że od momentu rejestracji otrzymasz pełen dostęp do wszystkich zgromadzonych przeze mnie materiałów w ramach nagrania.

Dostęp do nagrania wymaga rejestracji na mojej stronie. Podczas rejestracji możesz wybrać dwie dostępne metody płatności:

  • standardowe rozwiązanie to podanie danych karty kredytowej. Płatność realizowana jest przez system PayU,
  • możliwa jest również metoda płatności przelewem online, realizowanej każdorazowo ręcznie przez Ciebie.
Treści zgromadzone w nagraniu to materiały przygotowane przez mnie na przestrzeni ostatnich kilku lat. Udostępniłem je za darmo uczestnikom webinaru. W tej chwili dostęp do nich nie jest możliwy nigdzie indziej poza moją platformą kursową.
Po zakupie dostępu do materiału obowiązuje przez 7 dni kalendarzowych licząc od dnia zakupu. Po upływie czasu dostęp zostaje ograniczony.

Zobacz co jeszcze mam dla Ciebie

Od lat zajmuję się leczeniem pacjentów. Zobacz co jeszcze mogę Ci zaproponować

W bibliotece moich kursów znajdziesz mnóstwo materiałów. Znajdziesz tam kursy poświęcone nadciśnieniu tętniczemu, diecie ketogenicznej, witaminie B12 oraz niezwykle popularnych ebooki z przepisami kulinarnymi.