Nazywam się Tomasz Jeżewski i jestem lekarzem medycyny. Jeśli dobrze pamiętam chciałem nim zostać odkąd miałem 6 lat, gdy jako pacjent spędziłem trochę czasu na oddziale chirurgii z powodu konieczności zoperowania mojego wyrostka robaczkowego.

Kilkanaście lat później okazało się, że warto mieć marzenia, bo jest wtedy szansa, że niektóre z nich się spełnią. W 1999 roku zakończyłem studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Dyplom lekarza medycyny otrzymałem w 2000r. W trakcie 11 letniego okresu pracy w Klinice Kardiologii U.M w WSS im. Wł. Biegańskiego uzyskałem stopień specjalisty w zakresie chorób wewnętrznych oraz kardiologii, ukończyłem studia doktoranckie i obroniłem pracę doktorską promowaną przez Prof. Marię Krzemińską-Pakułę.

W tym okresie intensywnego rozwoju zawodowego moimi głównymi kręgami zainteresowania terapeutycznego były kardiologia kliniczna i interwencyjna. Za całą wiedzę jaką mi przekazano i umiejętności jakich mogłem się od swoich nauczycieli nauczyć serdecznie dziękuję.

W latach 2011-2012 brałem udział w tworzeniu i pełniłem funkcję kierownika rozpoczynającego swoją działalność NZOZ Zgierskie Centrum Kardiologii Med-Pro.

Od 2012 roku ściśle współpracuję z Oddziałem Kardiologii WSS nr 5 w Sosnowcu – największym wielospecjalistycznym centrum urazowym na Śląsku.

Na terenie Łodzi współpracuję z Pracownią Hemodynamiki Szpitala MSWiA przy ul. Północnej 42 pełniąc tam dyżury zabiegowe i wykonując procedury planowe.

Wraz z rozpoczęciem w 2008r. działalności NZOZ Diagnostyka Medyczna Księży Młyn w Łodzi rozszerzyłem spektrum moich zainteresowań o obrazowanie serca i naczyń w echokardiografii, rezonansie magnetycznym oraz tomografii komputerowej. W tej placówce od kilku lat konsultuję i diagnozuję ambulatoryjnie pacjentów tego ośrodka oraz poszukujących porady poprzez portal Znany Lekarz. Wspólnie z Dr Bartłomiejem Woźniakowskim stale rozwijam i doskonalę swe umiejętności w wykonywaniu i interpretacji badań rezonansu magnetycznego serca (CMR).

Serdecznie wszystkich zapraszam do kontaktu i współpracy.