Nazywam się Tomasz Jeżewski i jestem lekarzem, specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych oraz kardiologii, którego głównymi kręgami zainteresowania terapeutycznego są kardiologia interwencyjna oraz obrazowanie w kardiologii z wykorzystaniem rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej oraz echokardiografii.

Ukończyłem studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Dyplom lekarza medycyny otrzymałem w 2000r. W trakcie 11 letniego okresu pracy w Klinice Kardiologii U.M w Łodzi uzyskałem stopień specjalisty w zakresie chorób wewnętrznych oraz kardiologii, ukończyłem studia doktoranckie i obroniłem pracę doktorską, której tematem było inwazyjne leczenie zawału serca u pacjentów z cukrzycą.

W latach 2011-2012 brałem udział w tworzeniu i pełniłem funkcję kierownika rozpoczynającego swoją działalność NZOZ Zgierskie Centrum Kardiologii Med-Pro.

Od 2012 roku ściśle współpracuję z Oddziałem Kardiologii WSS nr 5 w Sosnowcu – największym wielospecjalistycznym centrum urazowym na Śląsku.
Na terenie Łodzi współpracuję z Pracownią Hemodynamiki Szpitala MSWiA przy ul. Północnej 42 pełniąc tam dyżury zabiegowe i wykonując procedury planowe.
Wszystkie konsultacje i diagnostykę pacjentów ambulatoryjnych realizuję w NZOZ Klinika Salix w Łodzi – rejestracja konsultacji i telekonsultacji możliwa tutaj: https://tomaszjezewski.pl/spotkajmy-sie/
Od wielu lat pogłębiam swoją wiedzę i praktykę medyczną w zakresie skutecznych i udokumentowanych naukowo metod zapobiegania i leczenia chorób za pomocą modyfikacji stylu życia. Od lat stosuję sam z powodzeniem zalecenia Nieprzetworzonej Kuchni Roślinnej (NKR – ang. Whole Food Plant Based Diet) i wdrażam ją skutecznie u swoich pacjentów z powodu ich licznych problemów zdrowotnych.
Jestem zatem przykładem lekarza, który jednocześnie agresywnie zapobiega – jak i potrafi od 20 lat agresywnie, inwazyjnie leczyć choroby serca i naczyń.
Prowadzę aktywną działalność edukacyjną w zakresie prewencji chorób przewlekłych.
  • Jestem pomysłodawcą projektu „ZawałOFFcy – Wyłącz zawał – Włącz zdrowie”,
  • Prowadzę blog edukacyjny,
  • Jestem autorem kursów, wykładowcą, współtwórcą projektu Roślinni Lekarze.
Zachęcam do wejścia do mojego Klubu Zdrowia https://tomaszjezewski.pl/dolacz-do-klubu-zdrowia/
Subskrybowania mojego kanału YouTube ZawałOFFcy https://www.youtube.com/@DrTomaszJezewski
Aby być na bieżąco z publikowanymi treściami i wydarzeniami zachęcam do polubienia fanpage na FB https://www.facebook.com/drtomaszjezewski/
Obserwacji profilu na Instagram https://www.instagram.com/tomaszjezewski.pl/