Skoro już usiedliście do stołu, a wszystkie świąteczne dania zmieściły się w Waszych żołądkach, znajdźcie chwilę na rozmowę o zdrowiu. Zawał serca nie poczeka. Dziś mam coś dla tych, którzy zamiast czytać wolą słuchać i oglądać.

Wykład pt. 30 lat na karku – Czy jesteś w strefie zawałowej, dedykuje każdemu, kto gotów jest wziąć sprawy w swoje ręce i zadbać o zdrowie. Problem dotyczy nie tylko osób starszych, ale coraz częściej na wszelkiego rodzaju choroby układu krążenia zaczynają chorować nawet 30-latkowie.

Zatem jeśli obejrzałeś już Kevina, to może znajdź chwilę na wykład o swoim sercu. Bo zawał serca zazwyczaj nie uprzedza, że zamierza przyjść.

Wykład 1: Część poświęcona objawom zawału serca

Kilka słów o tym, na jakie objawy zwrócić uwagę, aby nie przegapić zawału serca. Jest to bardzo ważne, więc polecam naprawdę każdemu bez względu na wiek.

 

Wykład 2: Zawał serca – ocena ryzyka

Czy zawał serca grozi każdemu? Czy można coś zrobić, aby go unikąć albo kto jest najbardziej narażony – o tym wszystkim opowiadam podczas tego wykładu.

 

Wykład 3: Zestaw badań pomocnych w diagnostyce

Co i kiedy zbadać, aby poprawnie zdiagnozować zawał secra? To dla wszystkich, którzy lubią wiedzieć czego się spodziewać :)

 

Wykład 4: Prewencja i profilaktyka przeciwzawałowa

Czyli czy można oszukać zawał serca? Co robić, aby zminimalizować ryzyko jego wystąpienia?

 

Kto gotowy do przemiany?

Gotowy do przemiany? Pomogę Ci! Zajrzyj na mojego bloga lub kup moje kursy w promocyjnych, świątecznych cenach.