Zapanuj nad kilogramami
(Bez liczenia kalorii)

Zdrowy styl życia to nie tylko regularne ćwiczenia fizyczne, ale także (a może przede wszystkim!) odpowiednia dieta. Niby to wiadomo, ale jak to zastosować w praktyce?. Optymalna dieta to dieta, która dostarcza organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, witamin i minerałów.

W teorii to jest proste. Ale gdy stoisz w sklepie, to wybór konkretnych produktów wcale nie jest taki oczywisty. Poza tym zalewają Cię „zdrowe” przepisy, które nie przynoszą Ci żadnego spadku wagi.

  • Chcesz schudnąć, ale z głową?
    PRIORYTETEM MUSI BYĆ TWOJE ZDROWIE !!!
  • Masz wiele prób za sobą, ale dodatkowe kilogramy nie chcą Cię opuścić?
  • Brakuje Ci motywacji, aby utrzymać dietę?
  • Chcesz zmniejszyć wagę, ale nie lubisz głodować?
  • A może potrzebujesz wiedzy na temat zdrowej diety?

Umów się ze mną na konsultację online

Porozmawiajmy podczas telekonsultacji 

  • Jeśli masz już ustaloną dietę, przeanalizuję ją i wspólnie dopracujemy ją, aby była dla Ciebie optymalna. Sprawdzę czy nie jest ona dla Ciebie szkodliwa.
  • Jeśli nie wiesz, jak zacząć walczyć o swój wygląd i zdrowie, to wyposażę Cię w odpowiednią wiedzę i dam praktyczne wskazówki dla początkujących.
  • Jeśli jesteś na poziomie zaawansowanym, ale chcesz się skonsultować i szukasz aktualnych źródeł wiedzy

Czekam na Twój pierwszy krok

Tomasz Jeżewski

0
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Dziękujemy za zgłoszenie!
Twój numer rezerwacji wizyty
ADD TO iCAL CALENDAR

Recenzje pacjentów, którym pomogłem

Poznaj opinię innych pacjentów na mój temat.

Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Andrzej Marczyński
Andrzej Marczyński
2023-11-18
Wspaniały człowiek o niezwykłej kulturze osobistej. Ma czas na dokładne przejrzenie dokumentacji i wyników badań, co jest w tej chwili rzadkością. Przekonał mnie do zmiany nawyków żywieniowych, co jak się później okazało miało ogromne znaczenie dla poprawy mojego stanu zdrowia. Pan Doktor potrafi słuchać pacjenta i spojrzeć na niego całościowo. Ogromna i wszechstronna wiedza Pana Doktora daje niezwykłe poczucie bezpieczeństwa.
Malgorzata Kartasinska
Malgorzata Kartasinska
2022-12-03
Ewa Stencel
Ewa Stencel
2022-09-27
Rewelacyjny lekarz. Pełne zaangażowanie i profeslonalizm podczas zabiegu. Przepiękna piosenka Hallelujah DZIĘKUJĘ Polecam
IWONA BŁASZCZYK
IWONA BŁASZCZYK
2022-09-06
Jestem zawiedziona. Dr na pewno umie zdołować pacjenta . Nie wiem czy podniosę się psychicznie po tej wizycie.
Justyna K
Justyna K
2022-07-28
Dałabym 6 gwiazdek! Za profesjonalizm, ogromną wiedzę, a przede wszystkim holistyczne podejście do pacjenta. Takich lekarzy ze świecą szukać! Dziękuję!
Mar T
Mar T
2022-06-09
Super sympatyczny konkretny lekarz
Przemysław Kowalski
Przemysław Kowalski
2022-02-19
Niezwykle profesjonalne podejście do pacjenta. Najbardziej kompetentny kardiolog z szeroką wiedzą medyczną, potrafiący w prosty, zwięzły i łatwy do zrozumienia sposób wytłumaczyć problem. Pierwszy raz doktor w tak jasny i logiczny sposób wytłumaczył zmiany, możliwe działania i plan leczenia. Posiada bardzo szeroką wiedzę medyczną z pozostałych specjalności w tym najnowszej diagnostyki, odżywiania. Zdecydowanie polecam. To był najlepszy wybór.
Maciej Mielczarek
Maciej Mielczarek
2022-02-17
Doktor na spółkę z Janiną Duszejko (kto czytał ten wie) zmienił moje życie. Bardzo profesjonalne podejście, niespotykanie szerokie spojrzenie na dolegliwości, cierpliwe tłumaczenie poparte argumentami z fachowej literatury światowej. Dziś nie jem mięsa, stosuje się do większości jego wskazówek, jestem dużo zdrowszy i szczuplejszy. Żadnych stałych leków na cholesterol czy sercowo naczyniowych, a jestem po pięćdziesiątce trochę. Jak mam wątpliwości to biegnę na wizytę, jest wielkim profesjonalistą i autorytetem. Ale każdy przecież ma wybór, jak ktoś na serio chce być zdrowy to polecam DOKTORA.
armen tovmasyan
armen tovmasyan
2022-02-17
Małgorzata Maszorek
Małgorzata Maszorek
2022-01-27
Profesjonalny i wspaniały lekarz. Posiada ogromną wiedzę, którą chętnie dzieli się z pacjentem. Polecam z całego serca, specjalista jakich mało. Holistyczne podejście do pacjenta