Czy znasz kogoś z niedoborem białka na diecie wegańskiej?

Nieprzetworzona dieta roślinna

czyli trochę teorii i trochę gotowania

Od kilku lat jestem entuzjastą i propagatorem nieprzetworzonej diety roślinnej. Jako lekarz kardiolog codziennie spotykam pacjentów z różnymi schorzeniami układu krążenia. Wiem, że większości tych schorzeń udałoby się zapobiec gdyby pacjenci wcześniej wiedzieli jak wielki wpływ na ich zdrowie ma prawidłowa dieta.

Dlatego przygotowałem kurs w formie materiałów wideo. Nieprzetworzona dieta roślinna będzie dostępna na mojej platformie kursowej.

W tym kursie odkrywam wszystkie karty i zdradzam wszelkie aspekty nieprzetworzonej diety roślinnej. Najpierw w teorii, a dalej w praktyce pokazuję na czym polega problem złego odżywia, dokąd może nas zaprowadzić i jak mu przeciwdziałać.

Zapisz się już teraz i odbierz rabat!

Mój nowy kurs nie jest jeszcze dostępny w sprzedaży. Jednak jeśli zostawisz swój adres email, powiadomię Cię gdy kurs zostanie opublikowany.
Zapisz się już teraz aby skorzystać z rabatu dla pierwszych kursantów. 

Error: Contact form not found.


Tomasz Jeżewski – lekarz kardiolog


Gdybyśmy jeszcze się nie znali to

Cześć, nazywam się
Tomasz Jeżewski

Jestem lekarzem medycyny z 20 letnim obecnie stażem pracy. Jeśli dobrze pamiętam chciałem nim zostać odkąd miałem 6 lat, gdy jako pacjent spędziłem trochę czasu na oddziale chirurgii z powodu wyrostka robaczkowego. Kilkanaście lat później okazało się, że warto mieć marzenia, bo jest wtedy szansa, że niektóre z nich się spełnią.
W trakcie 11 letniego okresu pracy w Klinice Kardiologii U.M w WSS im. Wł. Biegańskiego uzyskałem stopień specjalisty w zakresie chorób wewnętrznych oraz kardiologii, ukończyłem studia doktoranckie i obroniłem pracę doktorską.