Opinie innych pacjentów

Zebrałem w tym miejscu recenzje wystawione przez moich pacjentów z różnych serwisów. Jeśli masz wątpliwości czy spotkać się ze mną, zapoznaj się z opiniami poniżej. Z pewnością pomogą Ci podjąć słuszną decyzję. 

Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Andrzej Marczyński
Andrzej Marczyński
2023-11-18
Wspaniały człowiek o niezwykłej kulturze osobistej. Ma czas na dokładne przejrzenie dokumentacji i wyników badań, co jest w tej chwili rzadkością. Przekonał mnie do zmiany nawyków żywieniowych, co jak się później okazało miało ogromne znaczenie dla poprawy mojego stanu zdrowia. Pan Doktor potrafi słuchać pacjenta i spojrzeć na niego całościowo. Ogromna i wszechstronna wiedza Pana Doktora daje niezwykłe poczucie bezpieczeństwa.
Malgorzata Kartasinska
Malgorzata Kartasinska
2022-12-03
Ewa Stencel
Ewa Stencel
2022-09-27
Rewelacyjny lekarz. Pełne zaangażowanie i profeslonalizm podczas zabiegu. Przepiękna piosenka Hallelujah DZIĘKUJĘ Polecam
IWONA BŁASZCZYK
IWONA BŁASZCZYK
2022-09-06
Jestem zawiedziona. Dr na pewno umie zdołować pacjenta . Nie wiem czy podniosę się psychicznie po tej wizycie.
Justyna K
Justyna K
2022-07-28
Dałabym 6 gwiazdek! Za profesjonalizm, ogromną wiedzę, a przede wszystkim holistyczne podejście do pacjenta. Takich lekarzy ze świecą szukać! Dziękuję!
Mar T
Mar T
2022-06-09
Super sympatyczny konkretny lekarz
Przemysław Kowalski
Przemysław Kowalski
2022-02-19
Niezwykle profesjonalne podejście do pacjenta. Najbardziej kompetentny kardiolog z szeroką wiedzą medyczną, potrafiący w prosty, zwięzły i łatwy do zrozumienia sposób wytłumaczyć problem. Pierwszy raz doktor w tak jasny i logiczny sposób wytłumaczył zmiany, możliwe działania i plan leczenia. Posiada bardzo szeroką wiedzę medyczną z pozostałych specjalności w tym najnowszej diagnostyki, odżywiania. Zdecydowanie polecam. To był najlepszy wybór.
Maciej Mielczarek
Maciej Mielczarek
2022-02-17
Doktor na spółkę z Janiną Duszejko (kto czytał ten wie) zmienił moje życie. Bardzo profesjonalne podejście, niespotykanie szerokie spojrzenie na dolegliwości, cierpliwe tłumaczenie poparte argumentami z fachowej literatury światowej. Dziś nie jem mięsa, stosuje się do większości jego wskazówek, jestem dużo zdrowszy i szczuplejszy. Żadnych stałych leków na cholesterol czy sercowo naczyniowych, a jestem po pięćdziesiątce trochę. Jak mam wątpliwości to biegnę na wizytę, jest wielkim profesjonalistą i autorytetem. Ale każdy przecież ma wybór, jak ktoś na serio chce być zdrowy to polecam DOKTORA.
armen tovmasyan
armen tovmasyan
2022-02-17
Małgorzata Maszorek
Małgorzata Maszorek
2022-01-27
Profesjonalny i wspaniały lekarz. Posiada ogromną wiedzę, którą chętnie dzieli się z pacjentem. Polecam z całego serca, specjalista jakich mało. Holistyczne podejście do pacjenta

POZOSTAW SWOJĄ OPINIĘ

Podziel się opinią na temat wizyt w moim gabiniecie. Pomóż innym podjąć decyzję dotyczącą wizyt stacjonarnych lub teleporad. Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna.

Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

To pole jest wymagane

Podaj swoje imię i nazwisko
Podaj swój adres email
Zaznacz te opcję jeśli recenzja dotyczy wizyty stacjonarnej
Zaznacz te opcję jeśli recenzja dotyczy teleporady
Napisz kilka zdań na temat przebiegu Twojej wizyty.
pola oceny
Zaznacz gwiazdkami Twoją ocenę

Szukałam kardiologa, który nie będzie

Szukałam kardiologa, który nie będzie przepisywał tony leków, spojrzy na pacjenta całościowo. Po wizycie u dr Tomasza Jeżewskiego przekonałam się że są jednak tacy lekarze. Na dodatek doktor potrafi przekonać do zmiany stylu życia, sam daje przykład, jest wiarygodny. Nie tak dawno rozmawiałam z dietetyczką która mówiła o zdrowej diecie a sama miała duużą nadwagę.Bardzo polecam.

Dorota Grabowska

Bardzo profesjonalne podejście do

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, Jestem z wizyty bardzo zadowolona. Lekarz bardzo sympatyczny.

Magdalena Kotynia